Zophobas morio - Dospelí (4-5cm) 50ml

0,95 €
Bez DPH
Kód:

Výživné krmivo pre chameleóny, agamy, a iné hmyzožravé plazy a obojživelníky, ježkov, vtáctvo a aj hydinu. Zophobas je udržiavaný v čistote a dostáva kompletné krmivo, vďaka čomu sa výrazne zvyšuje jeho vlastná výživová hodnota. Jedná sa o larválne štádium potemníka zophobas morio, veľkosť týchto lariev je cca 4-5cm. 

"Rýchlejšie a aktívnejšie červy s menším obsahom chytínu (tzv. kutikula-schránka červíka, nieje tak hrubá ako pri múčnych červoch).

Balenie: 50ml v PVC krabičke

Množstvo

redeem
Za tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


Prepravný obal slúži výlučne na prepravu a nie na chov hmyzu, preto je potrebné po obdržaní zásielky hmyz umiestniť do adekvátnej chovnej nádoby, napr. plastový box.  Taktiež je potrebné dať hmyzu potravu, napr. ovsenné vločky, granule a zdroj vody vo forme ovocia - napr. jablko.

Zophobas sú larvy veľkého čierneho chrobáka, ktorý patrí do čeľade čierneho chrobáka (Tenebrionidae). Chrobáky dosahujú dĺžku približne 17 - 25 mm a sú zafarbené úplne čierne. Môžu vylučovať sekréciu prostredníctvom pygidiálnych žliaz, ktoré voňajú nepríjemne.Larvy Zophobas môžu dorásť až do 6 cm a sú zafarbené na čierno a slamovo žltú.

chat Komentáre (0)