Doprava

Doručenie prepravnou spoločnosťou Slovenská pošta - balík na poštu - doručenie na poštu

Doba doručenia: hneď na druhý deň od odoslania, posielame od pondelka do stredy. Ak ste objednávku vytvorili napríklad v nedeľu, snažíme sa objednávku odoslať ihneď na druhý deň, no vzhľadom ku vyťaženosti, prosím akceptujte prípadné 1-dňové omeškanie. Objednávka je odoslaná hneď ako to bude možné a budete po odoslaní informovaný emailom! Ak ste si zvolili spôsob prepravy Slovenská pošta - balík na poštu, budete o jej uložení na pošte informovaný SMS správou. Menšie balíčky zvyknú poštári aj doručovať na adresu, no berte na vedomie, že vybraním tohto doručenia si pravdepodobne budete musieť ísť pre to na pobočku Vašej pošty. Tip: Dajte si doručiť balík na Vami najbližšiu pobočku pošty, a to vybraním správneho PSČ vašej najbližšej pošty, ktorý uveďte aj v objednávke.

Cena doručenia: 4.40€ (poštovné a balné)

Doručenie prepravnou spoločnosťou Slovenská pošta - Expres kuriér - doručenie na adresu

Doba doručenia: hneď na druhý deň od odoslania,  tento spôsob prepravy posielame od pondelka do štvrtka. Ak ste objednávku vytvorili napríklad v nedeľu, snažíme sa objednávku odoslať ihneď na druhý deň, no vzhľadom ku vyťaženosti, prosím akceptujte prípadné 1-dňové omeškanie. Objednávka je odoslaná hneď ako to bude možné a budete po odoslaní informovaný emailom! Ak ste si zvolili spôsob prepravy Slovenská pošta - Expres kuriér, bude Vás v deň doručovania kontaktovať poštový kuriér na uvedené číslo v objednávke a doručí Vám to na Vašu adresu.

Cena doručenia: 8.50€ (poštovné a balné)

Osobný odber

Doba doručenia: po vytvorení objednávky a vybratia osobného odberu Vás budeme kontaktovať. Osobný odber je možný v meste Topoľčany v týždni po 16:00 hodine alebo cez víkend po dohode.

Cena doručenia: Zadarmo!