Cyriopagopus sp. Hati Hati -Purple Earth Tiger

12,00 €
Bez DPH
Kód:

Cyriopagopus sp. Hati Hati 3.zvlek, balený vo filmovke a v krabičke.

Veľkosť v dospelosti: 13-15cm

Typ: stromový

Tempo rastu: rýchle

Povaha: obranný a agresívnejší

Životnosť: samice (14-15 rokov) samci (3-4 roky)

Odporúčané podnebie: Indonézia 24-28 ° C (deň), 20-22 ° C (noc).

Odporúčaná vlhkosť: 70-80%

Množstvo

redeem
Zakúpením tohto produktu môžete získať až 1 vernostný bod . Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod ktoré môžu byť prevedené na kupón 0,10 € .


Základné požiadavky na terarium: Stromové terárium s veľkosťou najmenej 4 x veľkosťou pavúka vo vertikalnom smere, 5 cm až 10 cm substrátu s vertikálnym úkrytom ako napr. dutá kôra, a s miskou na vodu.

Fialový zemný tiger je na pohľad skutočne taký krásny ako na obrázkoch. Skvele vyzerajúci druh s tmavými tigrovanými purpurovými odtieňmi na bruchu, ktorý ladí s jeho tmavo sfarbenými stehennými nohami a výrazným kontrastom s jeho svetlejším, kosteným krunýrom.  Ako mladý jedinec si v teritóriu vybuduje pásové nory a pri raste budú pomaly stromovejšie. Tvrdá tarantula starého sveta s pekným vzhľadom a pripravená k zápasu. „Hati hati“ nebude mať problém otočiť sa a obrátiť sa k vám s ukážkou hrozby, ktorej môžete veriť, že nepredstiera. Ich jed je považovaný za medicínsky významný, ale zatiaľ neexistujú žiadne vedecké údaje, ktoré by to potvrdzovali. Skutočne krásna tarantula, ktorú môžte mať vo svojej zbierke.

chat Komentáre (1)
Hodnotenie